Mosėdžio gimnazija
Bibliotekos naujienos
Naudingos nuorodos
Bibliotekos naujienos

 
Skaitau ir augu su knyga.
Skaitymas - nelengva užduotis pradedančiajam. Pirmokų auklėtojos Laimutė Česnauskienė ir Jūratė Jonušienė ir pirmokiukai mokosi skaityti kitaip. Bibliotekoje skaitome garsiai kiekvienas, paskui pasimankštiname ir dar pasidarome kokį nors darbelį. orams atšilus skaitymas persikelia į lauką. Vaikams tokios pamokos patinka. Juk ką žinosi to ant pečių nenešiosi. Bibliotekos vedėja Daiva Stonkuvienė


 
2018-04-11

„KNYGŲ KALĖDOS 2015“

Jau penktą kartą Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės  inicijuota akcija „KNYGŲ KALĖDOS“ šiemet davė labai puikų rezultatų – bibliotekoms padovanota 50 000 vnt. knygų, kurios pasieks skaitytojus. Dalis iš jų bus paskirstytos ir mokyklų bibliotekoms. Labai džiugu, kad mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijoje ir padovanojo 65 vnt.  naujų gražių knygų.

DIDELIS IR NUOŠIRDUS AČIŪ UŽ DOVANOTAS KNYGAS!

Knygas dovanojo:

"Šviesos" leidykla
Eugenija Macevičienė
Liuda Alšauskaitė
Anželika Andrijauskienė
Vida Šopagaitė
Laimutė Česnauskienė
Lina Klovienė
Laima Kaupienė
Elena Petrauskienė
Virgina Jonkuvienė
Daiva Višinskienė
Daiva Stonkuvienė
Modestas Urnieža – priešm. „Pelėdžiukai“
Jovita Pudžmytė – 2 klasė
Dominyka Petrauskaitė – 3 klasė
Agnė Jakučinskaitė – 5 klasė
Akvilė Sėlenytė – 5 klasė
Gintautas Kalnius – 8b klasė
Benas Jonkus – 8b klasė
Deimantė Višinskaitė – 2b gimn. klasė
Sonata Vaitkutė – 2b gimn. klasė
Ieva Skaraitė – 2b gimn. klasė
Ingrida Litvinaitė – 2b gimn. klasė
Monika Jakučinskaitė – 4a gimn. klasė
Margarita Endriuškaitė – 4a gimn.klasė
Pagrandukų grupė ir auklėtoja Liuda Petrošienė
Pelėdžiukų grupė ir jų auklėtoja Dalia Noreikienė
1 klasė ir auklėtoja Edita Petrauskienė
2 klasė ir auklėtoja Marijona Donelienė
3 klasė ir auklėtoja Laimutė Česnauskienė
4 klasė ir auklėtoja Aldona Kleivienė
2a gimn. klasė ir auklėtoja Elena Petrauskienė
2b gimn. klasė ir auklėtoja Laima Kaupienė

 

Biblioteka

2016-02-01


NAUJOS KNYGOS BIBLIOTEKOJE!

Mosėdžio gimnazija aktyviai dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“. Iniciatorius dalyvauti projekte - geografijos mokytojas Virgilijus Pajarskas. Džiugu, kad prie iniciatyvos prisideda visa gimnazijos bendruomenė ir akcijos metu renka ir atsikrato nereikalinga buitine technika, elektronika ir kita nereikalinga aparatūra. Akcijos metu buvo surinkta 3577 tonos atliekų, kurios buvo įvertintos 363,02 taškais. Taškai paversti į eurus. Šios akcijos dėka, įsigijome 47 naujas grožinės, programinės ir mokomosios literatūros knygas.

Iš gimnazijos lėšų įsigijome istoriškai reikšmingą autobiografinių apybraižų žinyną „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“. Į šią knygą pateko keturi Skuodo rajono moksleiviai: Mindaugas Viršilas iš Skuodo P. Žadeikio gimnazijos ir net 3 Mosėdžio gimnazijos mokiniai: Karolina Charčiūnaitė, Kristijonas Charčiūnas ir Vidas Petrauskas.

Visada ir visi esate labai laukiami bibliotekoje!Bibliotekos vedėja Daiva Stonkuvienė.

2015-10-07


 

NAUJOS KNYGOS BIBLIOTEKOJE!

Gimnazijos biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Labai malonu, kad jos yra dovanotos! Per Prezidentės inicijuotą akciją "Knygų Kalėdos" padovanota net 64 vnt. labai gerų knygų. Dovanojo moksleiviai, mokytojai, pavieniai asmenys, o gimnazija skyrė lėšų iš kurių pirkome naujas knygas. Ačiū visiems, kas neabejingi, kad biblioteka būtų turtinga vertingais leidiniais. Visada visi esate labai laukiami, ateikite ir išsirinkite sau patinkančią knygą. Pasidalinkite mintimis, kokių norėtumėte leidinių. Mes stengsimės pildyti jūsų norus.

Informaciją parengė Daiva.

2015-03-06

ELEKRTONINĖ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS CHRESTOMATIJA  11-12 klasei rasite čia
2015-01-15

2015-ŲJŲ METŲ ĮŽYMIOS DATOS

2015-01-08


 

Susitikimas su rašytoju

Vytautu Račicku

Berniukai šoka breiką,

O Nippė groja fleita.

Mikė ir Juozapėlis

Mokykloj mokslų sėmės.

          Linksmus veikėjus randa

          Nors ir nelinksmos jų istorijos

          Bet sugeba pateikti,

          Kad skaitant būtų linksma.

Daugybė linksmų apsakymų,

Iš nelinksmų gyvenimo istorijų

Vaikų rašytojas Račickas

Surašė savo knygose.

          Mielai vaikai jas skaito

          Dalijas įspūdžiais ir knygom

          Ir laukia vis naujų istorijų

          Kurias sukūrė Vytautas.

( 2014-10-06 Daiva Stonkuvienė ) 

2014-10-13 d. gimnazijoje svečiavosi vaikų ir paauglių rašytojas Vytautas Račickas. Rašytojo knygas skaito ir maži ir didesni. Sukurtos istorijos nėra iš piršto laužtos, kiekviena turi pagrindą tikros istorijos. Išleistos knygos beveik kasmet patenka į skaitomiausių knygų penketuką. Susitikimo metu V. Račickas pristatė savo knygas, atsakinėjo į vaikų klausimus, papasakojo apie save. Po renginio vaikai įsigijo jo knygų. Nupirkta iš „Tautos fondo“ projekto lėšų ir gimnazijos bibliotekoje neturėtų rašytojo knygų. Naujausią savo knygą rašytojas  padovanojo bibliotekai.

Bibliotekos vedėja Daiva Stonkuvienė

Foto Daivos Stonkuvienės

 Susitikimo nuotraukas rasite


 

„Margas paukštelis viso pasaulio naujienas nešioja“

 

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, bibliotekoje organizuojami įvairūs renginukai moksleiviams. Garsiniai skaitymai, skaitymai kartu. Pristatomos naujos knygos, dalijamasi mintimis apie perskaitytas knygas. Kiekvienais metais yra apdovanojami labiausiai pradinėse klasėse skaitantys vaikai. Ta proga, šiemet suorganizuotas linksmas susitikimas su gydytojais , kurie elgėsi gan keistokai. Gydytojai sužinojo, kad gimnazijoje paplitęs virusas, bet užuot gelbėję vaikus, linkėjo jiems kuo labiau užsikrėsti, o vaikai mielai pažadėjo sirgti ir kitus užkrėsti. O virusas - SKAITYMAS.
Šauniausi skaitytojai: priešmokyklinė klasė - Rasa Rušinskytė, Erika Lažauskaitė , 1 klasė – Rimas Eitutis, 2 klasė – Modestas Žvinklys, 3 klasė – Agnė Jakučinskaitė,  4 klasė – Tauras Vaikšnoras, Skirmantė Gvazdžiauskaitė


Nuotraukas rasite
 


Naujos knygos

Prezidentės Dalios Grybauskaitės skelbtos akcijos „Knygų Kalėdos - 2013“   metu mūsų gimnaziją pasiekė nemažai naujų knygų, kurias padovanojo Aušra Katkutė iš Vilniaus. Jos seneliai yra gyvenę Mosėdžio miestelyje. Taip pat keletą vaikiškų knygučių padovanojo ir gimnazijoje vykdomo socializacijos projekto „Mums gera, kai mes kartu-9“  vykdytojai ir Juras Ancevičius 3 a gimn. klasės mokinys. Nuoširdus ačiū akcijos dalyviams papildžiusiems bibliotekos fondą naujomis knygomis.

Kviečiame apsilankyti ir skaityti.

 


NaujienosNaujienų archyvasStruktūra ir kontaktaiVeiklaPaslaugosBibliotekaFotogalerijaInformacija MokiniamsAbiturientų laidos